About Us

Hakkımızda - Alsem Mimarlık & Mühendislik

Hakkımızda: Alsem Mimarlık & Mühendislik kısa süre içerisinde sektöründe saygınlığını kazanarak başta Aydın ve sonrasında Türkiye genelinde çok kaliteli işlere imza atmıştır. Bugüne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiş, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik, işinin ehli ekipleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslim inşaatlar olmak üzere proje ve yönetimi ile eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz. Bu doğrultuda, uygulamakta olduğumuz projelerde son teknolojiyi uygulayarak, alanımızda her zaman bir adım daha ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

About Us

Harika dekorasyonlar tesadüfen olmaz ! Tecrübe ve zanaatkarlık ister.

Alsem Mimarlık & Mühendislik firmamız 30 yıllık bilgi birikimi tecrübe ve çeşitli girişimleri ile hem imalat hem de tadilat hizmetlerini bir arada sunmaktadır. Böylelikle birkaç farklı şirket ile çalışmak zorunda kalmadan isteklerinizi tek bir elden en ekonomik yöntemlerle gerçekleştirmiş olursunuz. Kuruluşumuz hizmetlerinin temel prensibi müşterilerinin isteklerini tam anlamıyla yerine getirirken estetik ve yapısal bütünlüğü bozmadan keyif alarak yaşanabilecek görsel harikalar yaratmaktır.

+30 Yıllık Bilgi Birikimi Tecrübeye Sahibiz

Alsem Mimarlık & Mühendislik 30 yılı aşan tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için burdayız. Hayalinizdeki tasarımı profesyonel ekibimizle birlikte en kısa sürede anahtar teslim şeklinde sizlere sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Alsem Mimarlık, +30 yıllık tecrübe. Bizimle çalışmak için iletişim sayfamıza geçebilirsiniz.

Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda 

Bize Ulaşın ve Ücretsiz Danışmanlık Alın