Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizde Alsem Mimarlık olarak kaliteli ürün ve uzman ekibimiz sizlerin hizmetinizde.

 

Tadilat

Tadilat, Alsem Mimarlık İle İş Yeri ve Ev Tasarımı Tadilatı  müşteri odaklı bir yaklaşımla ev ve iş yerleri için tasarım hizmetleri sunan bir firmadır. İşinin uzmanı bir ekip tarafından yönetilen firma, hem bireysel hem de ticari projeleri başarıyla yönetiyor.Devamı »

Dekorasyon

Dekorasyon,Alsem Mimarlık Kendi Evini Tasarlama Keyfi.Hepimiz evimizi kendi zevkimize göre dekore etmek isteriz. Ancak bunu yaparken, evin fonksiyonelliğini de göz ardı etmemek gerekir.Devamı »

Hazır Mutfak

Hazır Mutfak ile Ev Tasarımınızı Kolaylaştırın.Alsem Mimarlık İle Hayallerinizin Mutfak Tasarımına Kavuşun! Mutfak; yemek hazırlamak, pişirmek, servis etmek, içmek ve sosyalleşmek için kullanılan en önemli mekanlardan biridir.Devamı »

Plastik Doğrama

Plastik doğrma, son yıllarda Türkiye’de oldukça popüler bir tasarım trendi haline geldi. Plastik doğrma malzemeleri, evlerimizi daha şık ve modern hale getiriyor.Devamı »

Demir Doğrama

Demir doğrama, her türlü yapıda kullanılan sağlıklı, dayanıklı ve ekonomik bir yapı elemanıdır. Yapı sektöründe yaygın olarak kullanılan çelik malzemeden üretilen doğrama çeşididir.Devamı »

Ferforje

Ferforje, sıcak Demirin Zarafeti.Ferforje, sıcak demirin işlenmesi ile yapılan özel bir sanat türüdür. Ferforje usta işçilikle süslenen metal işleri olarak bilinir.Devamı »