Mobilya & Ahşap Dekorasyon

Mobilya & Ahşap Dekorasyon

Mobilya & Ahşap Dekorasyon

Mobilya & Ahşap Dekorasyon , Mobilya Alışverişinin En Doğru Adresi Parmaklarınızın Ucunda!
Benzer şekilde  çocuk ve   mobilyası seçenekleri için de bu alanda özelleşmiş firmalara yönelmek lazım olur. Ek olarak bugünkü teknoloji yardımıyla değişen alış veriş bağımlılıkları mobilya alışverişine de yansıdı. Dolayısıyla dileyen kullanıcılar  Mobilya fiyatları  konusunda elverişli fiyata yüksek nitelik prensibini benimsiyorsanız yapmanız gereken tek şey Engince Yaşam Alanları!

Modern yapısı, ince çizgileri ile estetik anlayışını yansıtan Lugano Köşe Koltuk Takımı, sonsuz dekorasyon opsiyonu ile beraber hayallerinizin sınırlarını zorluyor. Geniş oturumlu tasarımıyla hayat alanınızda aradığınız rahatlığı azami düzeye çıkaran Lugano, elverişli dizaynı ve ara modülde sarfedilen USB, kablosuz şarj özelliği ile kesintisiz bir keyif sunuyor. Modüllerinde sarfedilen çektirme dikiş detayları ile spor ve gösterişli tipi beraber oturma odalarınızda yansıtmanıza imkan veriyor. Rahatlık, içtenlik ve keyif olgularıyla şekillenen Köşe Takımı’nda, doğal çizgiler ile konfor bir araya getirildi. İnce kol ve yüksek ayak tasarımı ile tesirini evinize taşıyor. Zenginleşen modern bir dekorasyon tecrübesini Köşe Takımı ile beraber evinizde hissedeceksiniz. Tasarım ve kumaş seçenekleri ile şıklığı altını çizen Koltuk Takımı soft sünger yapısı ile rahatlık ve konforu oturma odalarına taşıyor.

Sahip olduğunuz alan ne kadar olursa olsun ailenizle neşeli sohbetler edeceğiniz yemekler için şık ve fonksiyonel mutfak masası tercih edebilirsiniz. arasından dilediğiniz büyüklüğe göre seçim yapabilirsiniz. Mutfak masası seti ile kolaylıkla ahenkli tasarıma sahip bir mutfak elde edebileceğiniz gibi, masa ve sandalye takımını tek tek tercih ederek kendi orijinal stilinizi meydana koyabilirsiniz. Mutfak masanıza , gibi mutfak aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz. Evde en çok vakit geçirilen yerleri olan oturma odası ve salonlarda odanın merkezinde televizyon yer alır. Bu sebeple seçeceğiniz televizyon ünitesi odanın en dikkat çeken mobilyası durumuna gelebilir. Oturma odanızda ayrıyeten neşeli bir okuma köşesi meydana getirmek için tekli koltuk, berjer, puf, orta sehpa ve zigon sehpa tercih edebilirsiniz. Oturma odası arasında bulunan kitaplık şayet hem kitaplarınızı hem başka bütün eşyalarınızı depolayabileceğiniz, sevdiğiniz eşyalarınızı şayet sergileyebileceğiniz bir mobilya olarak kullanabilmeniz muhtemel. Yatak odası mobilyasının size hem kullanım basitliği gerçekleştiren üstelik tasarımı ile zevkinize elverişli olması avantajlı olacaktır. Giysileriniz için elverişli büyüklükte, yeterli alana sahip bir gardrop günlük hayatınızı epey kolaylaştırır.

Mobilya & Ahşap Dekorasyon Dizayn Fikirleri

Mobilya & Ahşap Dekorasyon , Yatak odanız için de birbirinden değişik arasından stilinize elverişli seçim yapabilirsiniz. Çalışma odaları evlerin en çok vakit geçirilen meydanlarından biri durumuna geldi. Ayrıca evin bütün alanlarında olduğu gibi bu alanda dahi kullanabileceğiniz çok gayeli dolaplar ile hem şık hem fonksiyonel depolama alanlarına sahip olabilirsiniz. Konforlu bir çalıma masası, çalışma sandalyesi, kitaplık ile hem çalışırken kullandığınız vasıtalar üstelik kitaplarınız için geniş alanlar yaratabilirsiniz. pekçok neden sebebiyle birbirinden farklılaşabilir.

Mobilyanın büyüklüğü, işlevselliği, üretildiği gereç gibi faktörler mobilya fiyatını etkiler. Mobilya markaları her bütçeye ve zevke seslenme eden mobilyalar tasarlamaktadır. Mobilya malzemesinin niteliği, tasarımı ve sunmuş olduğu işlevleri ile doğru orantı olan değişik aralıklarda olabilmektedir. Birçok seçenek yayınlayan mobilya türleri ile ulaşılabilir fiyatlara nitelikli modellere ulaşmak muhtemel. Salonunuzu daha kullanımı kolay, daha havadar ve daha şık duruma getirecek pekçok tamamlayan mobilya modeline bu sayfamızda rastlamanız muhtemel. En sevdiğiniz kitaplarınızı sergileyebileceğiniz bir kitaplık, yalnızca kitaplarınızı tertipli bir biçimde koruma etmenize yardımcı olmaz, bunun yanı sıra çekmeceli ve kapaklı versiyonlarıyla içinde değişik eşyaları dahi barındırmanıza vesile olur. Salonunuzda oturma alanını çok yer kaplamadan çoğaltmak için puf ve taburelerden yararlanabilirsiniz.

Evinizin bütün mobilya gereksinimi ALSEM YAPI & MÜHENDİSLİK mobilya deneyimi ve butik zihniyeti ile evinizde gereksiniminiz olan bütün mobilya ve aksesuar modellerini kıymetli müşterilerine sunmaktadır. Yatak odası, yemek salonu, oturma odası mobilyalayı yanında giriş ve hol mobilyaları, ve halı modellerini en ugyun fiyatlarla satın temin edebilirsiniz. Yatak odası mobilyaları kullanımı kolay olmalı. Özellikle yeni evlenen çiftlerin ilk baktıkları mobilya modellerinden olan, her evin gereksinimi yatak odası mobilyaları önbcelikle kullanımı kolay olmalı ve bulundu alana göre optimal alternatifler sunmalı. Biz Kargılı’dahi size bütün mobilya modellerimizde olduğu gibi dahi çok tür, özelliştirme seçenekleri ve gereksinime göre parça saptama opsiyonu sunuyoruz. Yatak odası mobilyaları içinde bulunan , , karyola, baza, şifonyer ve komodinleri kendi gereksiniminiz ve odanızın ölçü durumua göre seçerek kendi takımınızı oluşturmanız en sıhhatli neticesi verecektir.

  Metrekare olarak çalışılacak alan

  Kat Sayısı

  Oda Sayısı

  Yapı Tipi

  Hizmetleri Seçin

  Eklenen Hizmeti Seçin

  İletişim detayları

  Bize Ulaşın ve Ücretsiz Danışmanlık Alın