Pvc Doğrama Projeleri

Tasarımdan kuruluma kadar sizinle birlikte  profesyonellerinin sloganıdır. Uzmanlarımız, eviniz için en uygun PVC ve alüminyum pencere ve kapıları seçmenize yardımcı olmaya her zaman hazırdır.

Alanında uzman danışmanlık hizmetleri, her türlü tasarımı başarıyla uygulamak isteyen tüm mimar, ressam ve tasarımcılara açıktır. Meslektaşlarımızın tecrübeleri ve zaman içinde edindikleri bilgiler sayesinde müşterileriniz için hangi PVC veya alüminyum doğrama ürünlerinin uygun olduğuna kolayca karar verebileceksiniz.

PVC doğrama tasarımı ve montajı için danışmanlık toplantılarının sorunsuz yürütülmesi için çalışma aşamaları aşağıda sunulmuştur:

Araştırma:

İsteğinizi analiz eder ve tasarımın tüm ayrıntılarını telefon, e-posta veya yüz yüze görüşürüz.
Sözleşme: Detaylar belirlendikten sonra, teknik teklifi ve işbirliği sözleşmesini hazırlarız.
Teklif:

PVC veya alüminyum ürünler için sipariş veriyoruz, ayrıntılarını kontrol ediyoruz ve proforma faturayı hazırlıyoruz.
Üretim: Üretim sürecini denetler ve her ürünün uygun şekilde yapıldığından emin oluruz.
Faturalama: Peşin ödeme faturasını, teslimat faturasını ve müşterinin bakiyesini içeren kaydı hazırlarız.
Teslimat:

Teslimat formunu gönderiyoruz, ürünlerin araçlara yüklendiğinden ve belirtilen adrese teslim edildiğinden emin oluyoruz. Uygun olduğunda, iadeleri de biz hallederiz.
Satış sonrası hizmet: İşbirliğimizin sonunda, faaliyetlerimizi sürekli geliştirebilmemiz için anketler, özel formlar veya telefon görüşmeleri yoluyla geri bildiriminizi almaya özen gösteririz.
ALSEM YAPI uzmanlarının uzmanlığından ve tavsiyelerinden yararlanın. Bize tasarım hakkında bilgi içeren bir mesaj gönderin, meslektaşlarımız PVC doğrama tasarımı ve montajı için danışmanlık hizmetlerinin ayrıntılarını görüşmek üzere en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bize Ulaşın ve Ücretsiz Danışmanlık Alın