Pvc Doğrama & Alüminyum Sistemleri

Pvc Doğrama & Alüminyum Sistemleri

Pvc Doğrama & Alüminyum Sistemleri

Pvc Doğrama & Alüminyum Sistemlerinin Bileşenleri Pvc kapı ve pencere sistemleri arasında seçim yapar iken, sistemleri meydana getiren  9 değişik etkeni  göz önüne alabilmek gerekir.

Alsem Mimarlık bunlara çok dikkat eder.PV
Tüm bu faktörler pvc pencere sistemlerinin niteliğini az yahut çok, ama direkt olarak etkiler.

1) PVC Profil: Kaliteli pvc doğrama  elde etmenin ilk ve en mühim koşulu nitelikli pvc profil kullanmaktır.

Standartların gereklerini gerçekleştiren, teknik olarak ve aplikasyon sırasında sorun çıkarmayan, gereksinim duyulan izolasyon değerlerini gerçekleştiren,  aktif ve süregelen sarfedilen nitelik belgelerine sahip kullanılmalıdır.

2) Bu kriterleri gerçekleştiren pvc profil satandartları gerçekleştiren bir pvc doğrama için ön şartdır.

3) Destek Sacı: Pvc pencereye dayanak sacının en büyük katkısı iskeleti meydana getirmek ve mukavemeti arttırmaktır.

4) Bunun beraberinde ısıl değişimler karşısında yapının biçim değişmesini önlemek, montaj mukavemeti ve ilişki basitliği sağlamak, v.b. gibi faydaları vardır.

5) PVC Profilin şekline uygun  dayanak sacı  kullanılmalı ve PVC doğramada muhtemel olan her anne profilinin her metresine tek parça dayanak sacı uygulanması savsaklama edilmemelidir.

Günümüzde, metal dayanak saclarının bire bir konumunu alabilecek başka bir mahsul şimdilik geliştirilememiştir.

6) Bağlantı Elemanları: Pvc kapı ve pencere sistemlerinde ilişki elemanları, kapı ve pencerelerin geometrik şekillerine ve bulundukları yere göre ehemmiyet kazanmaktadır.

7) Vidaların ve ilişki takozlarının meydana getirdiği ilişki elemanları grubunda, iklim şartları ve korozif etkenlerden etkilenmeyen kaplamalı ve korozyon direnci  yüksek metal  (zamak)  malzemeler  kullanılmalıdır.

8) Aksesuar: Pvc kapı ve pencere sistemlerinde dinamik kısımları meydana getiren ve hareketin oluşmasını gerçekleştiren mekanizmalardır.

9) Kalite belgelerine sahip, paslanma direnci yüksek, kullanım basitliği gerçekleştiren sistemlerin seçilmesi gereklidir. Ölçü kriterlerine kesinlikle uyulmalıdır.

Montaj Malzemeleri: Pvc doğramanın duvara sıhhatli monte edilmesini ve fonksiyonunu yerine getirmesini gerçekleştiren malzemelerdir.

Uzun yaşamlı ve vakit içinde dayanırlık zafiyeti oluşturmayacak malzemeler tercih edilmelidir. Cam: Pvc kapı ve pencere sistemlerinde alan olarak en büyük alanı oluştururlar.

Isı ve ses yalıtımı için en verimli unsurdur. Mimari yapıyı bozmayan, sisteme ekstrem yük bindirmeyen, hareketin sıhhatli bir şekilde tamamlanmasına yardımcı ve nitelik belgelerine sahip camlar kullanılmalıdır.

Ekstralar: Ekstralar, ve pencere sistemlerine ek, resim ıslah ve performans çoğaltıcı kesin tüketicin başka bütün istekleridir.

Pervaz, lambiri, karolaj, mermer ve hususi açılma sistemleri olarak tanımlanabilir. Pvc Doğrama & Alüminyum Sistemleri konusunda en iyi firmayız.

Pvc Doğrama & Alüminyum Sistemleri içinde işçilik sistemlerinde niteliği büyüleyici en büyük faktörlerden bir tanesi de işçilik ve montajdır.

Birinci sınıf bir pvc profilden çok kötü bir pvc doğrama – plastik pencere gerçekleşebileceği gibi, kötü bir pvc profilden iyi bir pvc doğrama uygulamak dahi muhtemel olabilmektedir.

Pvc Doğrama İzmir Günümüzde epey şık tasarımlarla hazırlanan Pvc kapı ve pencere sistemleri seçiminde türlü etkenleri göz önüne alarak seçim yapmalısınız.

Kaliteli Pvc Doğrama & Alüminyum Sistemleri üretiminde en mühim şartlardan biri birinci sınıf nitelikli pvc profil kullanımıdır.

Bu hususta senesinin tecrübesi ile firmamız, müşterilerin beklentPvc Doğrama & Alüminyum Sistemlerii ve isteklerini kısa sürede yerin getirerek hareketlerini sürdürmektedir.

Sizde firmamızın türlü hizmetlerinden yararlanarak gereksinim duyduğunuz pekçok hizmetimizden güvenle yararlanabilirsiniz.

Kurumsal hizmet kalitemiz ile beklentilerinizin çok üstünde hizmet sunmak için Pvc profil, Aksesuarlar, Conta, Montaj malzemeleri, Cam, Destek sacı, Bağlantı elemanları, İşçilik  gibi bu 9 etken bizim açımızdan epey önemlidir.

Pvc Doğrama & Alüminyum Sistemleri alanında yetkin çalışanlarımız ile birinci sınıf işçilik ve gereç kalitemiz ile firması olarak her gereksiniminiz kısa sürede yerine getirerek beklentilerinizin çok üstünde hizmet sunuyoruz.

Sunulan hizmet niteliği kadar mahsul tüketimi dahi epey önemlidir. Tüm bu detaylar direkt olarak etkilene faktörler arasında gösteriliyor.

Pvc Doğrama & Alüminyum Sistemleri için sizde avantajlı bedel seçeneklerimizden ve kurumsal hizmetlerimizden faydalanmak dilerseniz, Kuşadası bölgesinin en iddialı ve güvenilen firmamızdan istediğiniz vakit pekçok hizmetten faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

73888Pvc doğrama nedir?

  Metrekare olarak çalışılacak alan

  Kat Sayısı

  Oda Sayısı

  Yapı Tipi

  Hizmetleri Seçin

  Eklenen Hizmeti Seçin

  İletişim detayları

  Bize Ulaşın ve Ücretsiz Danışmanlık Alın