Tadilat ve Dekorasyon

Tadilat ve Dekorasyon

Tadilat ve Dekorasyon

Gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projeye kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve ayrıntılarda müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.
Tüm hizmetlerimizde piyasada uygulanan ücretlerin de altında; ekstra masraf ve maliyet çıkarmayarak mümkün olan en iyi fiyata işin yapılması uygun fiyat politikamızdan kaynaklanmaktadır.
İç ve Dış Cephe Mantolama (Yalıtım ve İzolasyon) İşleri
Yakıt sarfiyatında %50 oranında tasarruf sağlatan mantolama yapmak için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Binanıza mantola yapalım, sıcağa ve soğuğa karşı…

Tadilat ve Dekorasyon Alsem Mimarlık

Amerikan Panel Kapı otel tipi kapı olarak da bilinir. Piyasada farklı yapım şekilleri ve modelleri mevcut olup, kolay montaj olur.

Laminat parke; farklı yapılardaki katmanların, sertleştirilip, yüksek basınç altında birleştirilmesi sonucunda elde edilen bir malzemedir ve 3 tabakadan oluşur. Laminat Parkenin Avantajları;
Mekanlara çabuk ve kolay uygulanır. Mobilya ayaklarından…

Fayans, Seramik ve Kalebodur Döşeme, Yenileme ve Bakım İşlerinde Usta İşçilik Garantisi Veriyoruz. Öncelikle hangi mekana seramik döşetecekseniz, ona uygun teknik özellikler taşıyan bir tip seçmelisiniz.

Binayı görüntü ve izolasyon yönünden tamamlayan öge çatıdır. Bundan dolayı biz çatıya çok önem veriyoruz. Binanızın görüntüsüne ve izolasyona göre bir çatı kaplama materyalini sizinle beraber belirliyoruz.

Kuşadası Tadilat Hizmetlerimize Göz Atabilirsiniz.

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Bulma;

 

Kırmadan son teknoloji ekipmanlar ile su kaçağı bulma hizmeti veriyoz ve su kaçağı tespiti alanında kesin çözüm sunuyoruz. Firmamız, önceden kullanılan ve sizi yoran su kaçak…
Tadilat işlerinde bir numara olan firmamız, sizlere her alanda destek vermekten gurur duyar. Anahtar teslim projelerimiz sayesinde, sizlere üstün… Lamine parke yüzde yüz ağaçtan üretilen bir parke türüdür. Laminat parke içerisinde ise MDF bulunmaktadır.
Lamine parke genel olarak, laminata… Seramik ustası zeminlere veya duvarlara belirli taş çeşitleri döşeyen kişilerdir. Seramik ustaları banyo, tuvalet, koridor, mutfak, oda ve dış cephelerine… Mantolama dış cephe için binanın yüzeyine kompozit yalıtım malzemesiyle uygulanan bilinen en yaygın ısı yalıtımı tekniğidir. Mantolama işlemi nedir diye soracak olursanız da; binaların iç veya dış yüzeylerine kompozit malzemeler ile kaplanan ısı yalıtım işlemi olarak tanımlanabilir. Sadece yeni yapılarda değil, eski binalarda da sonrada mantolama uygulaması yapılabilir. Elbette bunun için mutlaka profesyonel bir firmadan destek almanız gerekiyor. İç ve dış cephe mantolama hizmeti almak istiyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmette kaliteden… Yeni ya da eski tüm yapıların ısı yalıtımına sahip olması ve yalıtım işlemi sonrasında estetik bir görüntü yaratması oldukça önemlidir. Isı yalıtımı binaların olmazsa olmazları arasında yer alırken işlemin uygulanma biçimi de önem arz ediyor. Tadilat ve Dekorasyon Alanında profesyonel ve uzman bir kadro tarafından ısı yalıtım işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanabilir. Isı… Tüm yapıların boya işlemleri estetik anlamda ve uzun ömürlü kullanım açısından büyük önem taşıyor. Tadilat ve Dekorasyon alanında yapıları güzel hale getiren en önemli etkenin boya olduğunu söylemek de yanlış olmayacaktır. Bu durum iç veya dış cephe boyama işlemlerinin hepsi için geçerlidir. Bu nedenle kaliteli bir firmadan boya için hizmet almak en mantıklısı olacaktır.

Alanında uzman ve sektör tecrübesi olan firmaların ekipleri de aynı zamanda kendi branşlarında yeterli tecrübeye sahip olduğu için hizmet… Tüm yapılar için en önemli noktaların su yalıtımı, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü yaşam alanlarında bu üç etken büyük ölçüde önem arz ediyor. Tüm bu hizmetlerin ilk seferde kaliteli ve profesyonel bir şekilde alınması uzun ömürlü ve dayanıklı yapıların oluşmasını da destekliyor. Yapıların üzerine çatıların yapılmasının önemli nedenleri vardır. Genelde yapıyı genel olarak çevresel faktörlerin etkisinden korumak için yapıldığını söylemek yanlış olmayacaktır. Nitekim uzun ve dayanıklı çatıların bile zamana bakımı ve tadilata ihtiyacı olabilir. Hatta olumsuz hava şartlarına yıllarca maruz kalmış çatıların baştan sona değişmesi dahi gerekebilir. Aksi halde yapıların iç kısmında da kalıcı deformasyonlar ortaya çıkabilir. Siz de deforme olmuş çatılarınız için çatı aktarma, Tadilat ve Dekorasyon işleri konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Sıhhi tesisat çalışmalarına her yapıda gereksinim duyuluyor. İş yerleri, oteller, okullar, evler, AVM’ler gibi aklınıza gelebilecek her alanda mutlaka sıhhi tesisat işleri için uzman kişilere ya da firmalara gereksinim duyuluyor. Lavabo açma, kanal açma, gider açma, atık su gideri açma tuvalet açma ve benzeri işlerin geneli sıhhi tesisat işleri kapsamında… Elektrik ve tesisat işleri konusunda hizmet almak için en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Son derece kaliteli ve alanında uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerden de memnun kalacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz. Tadilat ve Dekorasyon Alsem Mimarlıktan sorulur!

  Metrekare olarak çalışılacak alan

  Kat Sayısı

  Oda Sayısı

  Yapı Tipi

  Hizmetleri Seçin

  Eklenen Hizmeti Seçin

  İletişim detayları

  Bize Ulaşın ve Ücretsiz Danışmanlık Alın